domy mieszkalne z drewna domki całoroczne z drewna

domy dla Ciebie
z drewna

rekreacyjne - całoroczne - mieszkalne

tel. +48 33 863 17 22 biuro
GSM: 602 244 400

GSM: 600 99 88 00

O firmie

Szanowne Państwo !

Odwiedzili Państwo naszą stronę internetową, ponieważ zapewne zamierzają wkrótce podjąć olbrzymie wyzwanie i rozpocząć budowę własnego, być może pierwszego domu rekreacyjnego-całorocznego lub mieszkalnego.

P.P.H.U. "TALBUD" jest długoletnią rodzinną firmą polską produkującą domy energooszczędne typu szkieletowego. Nasze domy odznaczają się bardzo wysoką jakością i przystępną ceną.

Każdy z nas marzy o własnym domku. Jeżeli pragniesz spełnić to marzenie i chcesz być właścicielem pięknego, energooszczędnego domu o drewnianej konstrukcji, to jesteśmy właściwym partnerem do jego wykonania. Zawarte w naszej stronie WWW plany i fotografie domów, są tylko drobnym przykładem możliwej różnorodności budowy, nie tylko domów mieszkalnych, ale również domków letniskowych. W każdym przypadku taka budowa jest świetną inwestycją w Twoją przyszłość i w przyszłość Twojej rodziny.

Nasze domy produkujemy z wysokiej jakości drewna pochodzącego z wolno rosnących lasów górskich i północnych terenów Polski. Wyjątkowa konstrukcja ścian zewnętrznych naszych domów zapewnia wielką oszczędność energii zużytej na ogrzewanie i nie pozwala na straty ciepła.

Jeżeli zdołaliśmy wzbudzić Twoje zainteresowanie, zapraszamy na nasze strony oraz ekspozycję domków, która mieści się w Pietrzykowicach na przeciwko dworca PKP koło Żywca – Beskid Żywiecki. Oglądnięcie domków na ekspozycji pozwoli Państwu odczuć komfort i rzeczywiste wymiary oraz różne konstrukcję domków – przy projektowaniu uwzględnialiśmy, wygodę, możliwość wypoczynku przez cały rok i niespotykany wygląd zewnętrzny domków. Szczegółowych informacji udzielamy też telefonicznie pod numerem +48 (33) 863 17 22 lub +48 602 244 400. W biurze Firmy na ekspozycji, oczekują na Państwa w pełni profesjonalni doradcy handlowi.

Profesjonalizm w zarządzaniu to nasza metoda działania

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania biznesowe z zakresu organizacji i zarządzania. Robimy to po to, aby zapewnić sprawną i efektywną pracę całego zespołu, sprostać krótkim terminom realizacji oraz sprawić aby wszystkie potrzeby i wymagania Klienta były zaspokojone.

Zapraszamy do współpracy.

Tworzymy projekt z pasją , budujemy zgodnie z tradycją góralską – solidność konstrukcji.

PASJE - Rozwijamy
MARZENIA - Spełniamy
LUDZI - Szanujemy

ADRES:

 

Prosimy o umawianie się na dzień i godzinę spotkania!
 

TALBUD

34-326 Pietrzykowice k/Żywiec

Ul. Wesoła 201
Naprzeciwko dworca PKP

w Pietrzykowicach

PUNKT GPS:  

49.709456,19.171447

49°42'34.0"N 19°10'17.2"E

 

E-Mail: biuro@talbud.pl
Internet: www.talbud.pl

Godziny otwarcia:


Od Wtorku do Soboty: 10:00 - 15:00

Prosimy o umawianie się na dzień i godzinę spotkania!
Niedziela i Poniedziałek: NIECZYNNE

12.08.2023 NIECZYNNE

 

 

 

 

 

 

Telefony:

Prosimy o umawianie się na dzień i godzinę spotkania!
 

Tel.: +48 (33) 863 17 22 biuro
Tel. kom.: +48 602 244 400
PROSIMY DZWONIĆ W GODZINACH od 9 do 17

 

 

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "TALBUD" z siedzibą w Pietrzykowice, ul. Wesoła 201 , 34-326 Pietrzykowice. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron